Viljandi maakond
Täistööaeg
Keskharidus
24.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide kvaliteetne teenindamine,klientide nõustamine ja probleemide lahendamine, kliendisuhte loomine ja hoidmine.Töö sisuks on lepingute sõlmimine, aruannete koostamine, aktiivne müük.Tagatud peab olema esinduse korrashoid, korrektne kauba väljapanek ja e-poe haldus.

Firma Luutar tegutseb aastast 2006. Luutar on finants ettevõte, mis jääb pankade ja sms laenu pakkujate vahele. Täna on Luutaris 16 esindust üle Eesti. Peamisteks teenusteks on väikelaenude andmine (tagatise alusel), komisjonimüük samuti kulla ja hõbeda müük ja kokkuost. Luutar pakub ka remonditeenuseid ja käsitöö ehete valmistamist.

- Klientide kvaliteetne teenindamine,klientide nõustamine ja probleemide lahendamine, kliendisuhte loomine ja hoidmine
- Töö sisuks on lepingute sõlmimine, aruannete koostamine, aktiivne müük
- Tagatud peab olema esinduse korrashoid, korrektne kauba väljapanek ja e-poe haldus

Nõudmised kandidaadile

- Käsitled mängleva kergusega arvutit
- oled kiire õppimisvõimega
- varasema teenindus- või müügitöö kogemusega
- aktiivse eluhoiakuga
- täpne ja aus

Omalt poolt pakume

- Liitudes meie meeskonnaga, ootab Sind ees põhjalik väljaõpe, hubane töökeskkond, töö arenevas ettevõttes, meeldiv kollektiiv, konkurentsi võimeline töötasu ja stabiilne töö.

Kontakt:
Natalja Isakova
info@luutar.ee
5699 7901