Mööbli viimistleja

Laueseppe OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
09.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Mööbli viimistleja tööks on mööbliplaatide viimistlemise ettevalmistamisega seotud tööd (pahteldamine, lihvimine, vahelihvimine); mööblidetailide pinnaviimistlus: lakkimine, värvimine, peitsimine värvipüstoliga ja kõrgsurve pumbaga, on vaja tõsta raskeid detaile.
Soovi korral võta julgesti telefoni teel ühendust.
Ettevõte tegeleb eritellimusel mööbli, treppide ja siseuste tootmisega.

- Mööbli viimistleja tööks on mööbliplaatide viimistlemise ettevalmistamisega seotud tööd (pahteldamine, lihvimine, vahelihvimine)
- mööblidetailide pinnaviimistlus: lakkimine, värvimine, peitsimine värvipüstoliga ja kõrgsurve pumbaga, on vaja tõsta raskeid detaile

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui omad eelnevat töökogemust mööbli viimistlejana. Vajalik eesti keele valdamine

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi
- erialaselt haritud sõbralikku kollektiivi
- vastavalt sinu tööpanusele ametlikku töötasu
- püsivat töösuhet.

Kontakt:
Aleksander Kalju
aleksander@seppe.ee
53404912