Tootmise eestöötaja

ENSTO ENSEK AS
Järva maakond
Täistööaeg
Keskharidus
21.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Lisaks tootmistööle painutuspinkidel ja stantsidel mitmete tootmis- ja kvaliteediprotsesside jälgimine, töötajate väljaõppe koordineerimine ning tiimivanema asendamine. Initsiatiivikus tootmisprotsesside parendamiseks
Kasuks tuleb varasem tootmisettevõttes töötamise kogemus
Ensto projekteerib, toodab ja turustab elektritarvikuid ning on hinnatud energiasäästlikkuse eksperte maailmas. Liitu Ensto perega, sest hindame mitmekesisust, uudishimu ja avatust. Usume paremasse ellu tänu elektrile ja sääsvamasse tulevikku. Kui jagad meie entusiasmi ja soovid ka panustada, siis liitu meie rahvusvahelise meeskonnaga

- Lisaks tootmistööle painutuspinkidel ja stantsidel mitmete tootmis- ja kvaliteediprotsesside jälgimine, töötajate väljaõppe koordineerimine ning tiimivanema asendamine
- Initsiatiivikus tootmisprotsesside parendamiseks

Nõudmised kandidaadile

- Tõstukijuhiload
- huvi ja oskust koolitada uusi inimesi
- avatud suhtumist muutustesse
- valmisolekut mitmeks erinevat tüüpi tööks

Omalt poolt pakume

- Oskustele vastavat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, suurepäraseid kolleege, sportimise toetust, koolitusi ja erinevaid võimalusi arenguks ettevõtte sees

Kontakt:
Monika Reinberg
reinberg@ensto.com
5336247