Sekretär/assistent

Äri-Info OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevate dokumentide koostamine, haldamine, ümbertöötlemine, väljaprintimine, kodulehe haldamine, kirjavahetuse pidamine, koolituste teenindamine.

Oleme väike ettevõte 10-aastase kogemusega koolituste loomises. Korraldame ainult tehnilisi koolitusi (energeetika-, tootmise-, ehitus-, projekteerimise-, meditsiini valdkondades). Ettevõtte tegevusvaldkonna kohta leiate infot kodulehelt www.ariinfo.ee.

- Erinevate dokumentide koostamine, haldamine, ümbertöötlemine, väljaprintimine, kodulehe haldamine, kirjavahetuse pidamine, koolituste teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus / pedantsus
- vastutuskindlus
- oskus töötada iseseisvalt

Omalt poolt pakume

- Huvitavat, arendavat tööd väikeses töökollektiivis.

Kontakt:
Rita Oleks
anna.oleks@ariinfo.ee
55529668