Välitööde puhastusteenindaja

P. DUSSMANN EESTI Osaühing
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Majahoidja ülesandeks on kinnisvara välisterritooriumi korrashoid. Tööde käigus hoitakse majahoidja poolt puhtana hoonete sissepääsud, kõnni- ja sissesõiduteed, haljasala, parkla, prügimaja. Lendleva prahi ja lehtede koristus ning äravedu. Hekkide pügamine, puude-põõsaste lõikamine. Lillede istutamine lillekastidesse ja hooldamine-kastmine. Muru niitmine. Talvel lume- ja libedustõrje. Katuse, vihmaveerennide, trappide ja päikesepaneelide puhastamine.

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka. Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

- Majahoidja ülesandeks on kinnisvara välisterritooriumi korrashoid
- Tööde käigus hoitakse majahoidja poolt puhtana hoonete sissepääsud, kõnni- ja sissesõiduteed, haljasala, parkla, prügimaja
- Lendleva prahi ja lehtede koristus ning äravedu
- Hekkide pügamine, puude-põõsaste lõikamine
- Lillede istutamine lillekastidesse ja hooldamine-kastmine
- Muru niitmine
- Talvel lume- ja libedustõrje
- Katuse, vihmaveerennide, trappide ja päikesepaneelide puhastamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

- Tööd sõbralikus meeskonnas.

Kontakt:
Anželika Kala
tartu@dussmann.ee
53 088 071