Tootmise planeerija

Recruitment Estonia OÜ
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Meie hea klient Bong Eesti OÜ (www.bong.ee) otsib enda meeskonnaga liituma tootmise planeerijat.Peamised tööülesanded: tootmisliinidel ja seadmetel töö planeerimine;tellimustähtaegade kooskõlastamine, töökaartide ettevalmistamine;tootmismahtude analüüs ja prognooside kinnitamine, kontsernisisene ja -väline forecast;tootmisplaani ja muudatuste haldamine;tootmisaruannete koostamine ja andmete analüüs.

Peamine tegevusala: ajutise tööjõu rent

Kohustused

- Meie hea klient Bong Eesti OÜ (www
- bong
- ee) otsib enda meeskonnaga liituma tootmise planeerijat
- Peamised tööülesanded: tootmisliinidel ja seadmetel töö planeerimine
- tellimustähtaegade kooskõlastamine, töökaartide ettevalmistamine
- tootmismahtude analüüs ja prognooside kinnitamine, kontsernisisene ja -väline forecast
- tootmisplaani ja muudatuste haldamine
- tootmisaruannete koostamine ja andmete analüüs

Nõudmised kandidaadile

- Elementaarsed teadmised ja oskused tootmise planeerimisest
- varasem töökogemus planeerimises
- väga hea analüüsivõime ja MS Excel’i kasutusoskus
- hea suhtlemis-
- eneseväljendus- ja koostööoskus.Kasuks tuleb:Microsoft Dynamics Axapta kasutamisoskus
- erinevate tarkvara (andmebaaside) haldamise ja arendustööde (Access
- BDE
- cube/olap/qlikview) kogemus
- head IT-alased teadmised

Omalt poolt pakume

- • Võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus
- • Stabiilset ja motiveerivat töötasu
- • Igakuist sporditoetust
- • Võimalust külastada teisi kontserni tehaseid
- • Koostööd toreda ja kokkuhoidva meeskonnaga.

Kontakt:
Liis Toomsalu
liis.toomsalu@cvo.ee
+372 5628 3449