Maakorraldaja

Harku Vallavalitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
25.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• maade munitsipaalomandisse taotlemine ning avamuste andmine maade riigiomandisse jätmise kohta;• maakorraldustoimingute teostamine;• maa maksustamishinna aktide koostamine;• elektroonilisse kinnistusraamatusse avalduste ja dokumentatsiooni esitamine;• õiendite väljastamine maareformi seisu ja maa omandi kuuluvuse kohta;• ehitusprojektide ja planeeringute läbivaatamine ning kooskõlastamine;• aadressiandmete infosüsteemi andmete esitamine.

- • maade munitsipaalomandisse taotlemine ning avamuste andmine maade riigiomandisse jätmise kohta
- • maakorraldustoimingute teostamine
- • maa maksustamishinna aktide koostamine
- • elektroonilisse kinnistusraamatusse avalduste ja dokumentatsiooni esitamine
- • õiendite väljastamine maareformi seisu ja maa omandi kuuluvuse kohta
- • ehitusprojektide ja planeeringute läbivaatamine ning kooskõlastamine
- • aadressiandmete infosüsteemi andmete esitamine

Nõudmised kandidaadile

- • teadmised planeerimis- ja ehitusvaldkonna õigusaktidest
- • võime eristada olulist mitteolulisest
- oskust aega efektiivselt kasutada
- võime pikka aega ja süstemaatiliselt tegelda ametiülesannete täitmisega
- • kohusetunne ja meeskonnatööoskused

Omalt poolt pakume

- • häid võimalusi eneseteostuseks ja -arenguks
- • täiendkoolitusi
- • spordikompensatsiooni
- • puhkust 35 kalendripäeva
- • haiguspäevade hüvitamist alates teisest päevast
- • huvitavat tööd kiiresti arenevas omavalitsuses
- • toetavat meeskonda.

Kontakt:
Eve Tobias
eve.tobias@harku.ee
600 3845