Õpetaja abi

Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine igapäevatöös (lastega koos olemine, õppekäigud jm), laste toitlustamisega seotud toimingud, voodipesu ja käterätikute vahetamine graafiku alusel, igapäevase koristuse teostamine ja plaanipärase suurpuhastuse läbiviimine temale kinnistatud rühmas.
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid - CV, haridust tõendav dokument, vajadusel eesti keele oskust tõendav tunnistus palun saata lepatriinu@lepatriinulastaed.eeLisainfo telefonil 6566424

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemise ja meeskonnatööoskus. Soov ja huvi töötada lastega
- sõbralikkus
- kannatlikkus. Korrektne ja viisakas keelekasutus ning riietus.

Omalt poolt pakume

- Tallinna Lepatriinu Lasteaed kuulub tervist edendavate töökohtade võrgustikku.Sind ootab tegus ja sõbralik meeskond,ühisüritused personaliga. Vajadusel ametialane täiendkoolitus. Edaspidiselt tähtajatu töölepingu võimalus.

Kontakt:
Kertu Mellikov
lepatriinu@lepatriinulasteaed.ee
6566424