Klienditeenindaja

Danpower Eesti AS
Võru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
04.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

* Saksa kommunaalettevõtte klientide nõustamine ja teenindamine kirjalikult ja telefoni teel kommunaalteenuste valdkonnas, näiteks elektri, gaasi, vee ja olmevee müügi ja arveldamisega seoses * kliendiandmete korrashoid ja uuendamine * olemasolevate klientide hoidmine ja uute klientide võitmine.

Danpoweri ettevõttegrupi põhitegevus on soojuse tootmine, jaotamine ja müük. Loodushoidlikku soojatootmist väärtustava ettevõtte teine tegevusala on klienditeenindus – Võrus avati 2013. aastal Saksa kliente teenindav klienditeeninduskeskus, 2018. aastal laiendati klienditeeninduskeskust Tallinnasse. Danpoweri ettevõttegrupp on keskmise suurusega soojusvarustus- ja contracting-ettevõte, mille peakontor asub Potsdamis. Danpoweri ettevõttegrupp kuulub 100%-lise osalusega Saksa kommunaalettevõttele enercity. Danpoweri ettevõttegrupis töötab hetkel ca 450 töötajat ning 2017. aasta käive oli ligikaudu 182 miljonit eurot.

Nõudmised kandidaadile

- Oskad väga heal tasemel saksa keelt
- nii suuliselt kui ka kirjalikult (C1) Oled väga hea suhtleja ning naudid klientidega suhtlemist nii kirjalikult kui ka telefoni teel Oled kliendisõbralik ja soovid leida kliendile parimat lahendust Oled aus
- taktitundeline
- avatud ja optimistliku meelega Sul on olemas klienditeeninduskogemus Oled kogenud arvutikasutaja Oled uudishimulik ja kiire õppija Soovid end erialaselt pidevalt täiendada Sulle meeldib mõtestatud töö Töötad hea meelega vahetustes

Omalt poolt pakume

- Elad Lõuna-Eestis? Pärast edukat sissetöötamisperioodi Võrus on sul võimalik töötada ka kodukontorist!
- Töö on vaheldusrikas ja huvitav
- Sind ootab rahvusvaheline meeskond ja saksakeelne töökeskkond
- Meil on motiveeriv töötasusüsteem (põhipalk 1000 eurot + tulemustasu kuni 1000 eurot)
- Põhjalik tasustatud koolitus ja pidev täiendõpe
- Töötaksid täistööajaga (kokkuleppel osalise tööajaga) rahvusvahelises ettevõttes
- Meil on ilus ja hubane töökeskkond
- Hoolime sinu tervisest ja heaolust: sportimistoetus/tervisekindlustus, ujulakasutus, ühisüritused
- Lastetuba, saksa keele kursus lastele
- Pakume kokkuleppel kolimis- või transporditoetust

Kontakt:
Anni Marie Kunder
personal@danpower.ee
585 40 795