Müügi- ja turundusspetsialist

Business Technologies OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Haldab kodulehte jm sotsiaalmeedia- ja turunduskanaleid• Avaldab ja kontrollib reklaami• Vastutab tasulise ja tasuta Offline reklaami (trüki-,raadio- ja telereklaam) ettevalmistuse eest• Korraldab reklaamikampaaniaid• Korraldab turundusüritusi• Pakub oma ideid õppekavade parandamiseks• Koostab aruannet tehtud tööst• Osaleb müügiosakonna koosolekutes• Täidab juhatuse ülesandeid

Business Technologies OÜ on BT Ärikooli asutaja ja pakub õppimisvõimalust aastast 2007.Pakume raamatupidamis-, ettevõtlus- ja arvutikursuseid. Meil on ka moekool, kus õpetatakse välja rätsepaid ja õmblejaid. Arendame ka oma keeltekooli ning viime läbi eesti, inglise ja teiste võõrkeelte õpet. Selleks, et teisi aidata, peab omama kaasaegseid teadmisi ja kogemusi, mistõttu me teeme koostööd kõrgelt kvalifitseeritud professionaalidega, kes tahavad ja oskavad oma oskusi teistele edasi anda. Püüame pakkuda õppekava, mis aitab meie klientidel karjääri teha või aitab neid nende igapäevatöös.www.buseduc.com

Nõudmised kandidaadile

- Soovitav kõrgharidus voi kutseharidus (ärijuhtimine
- turundus ja reklaam)
- soovitatav on koolituse läbimine
- vastutustunne
- ausus
- intelligentsus
- suhtlusvalmidus ja -oskus
- soovitatav on töökogemus

Omalt poolt pakume

- - tasuta voi soodushinnaga koolitus meie koolis
- - kvalifikatsiooni tostamine
- -tasume 1-2 paevane puhkus sanatooriumides ja puhkemajades Eestis
- - muugav toograafik ja voimalus tootama kodus (osaline)
- - preemijad, lisatasud, % muugituludes

Kontakt:
Olga Kulik
bus-tech@hotmail.com
6729777