PHP programmeerija

Lumav Commerce OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.08.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on e-poodide ja infosüsteemide programmeerimine.
Palume kandideerida läbi juuresoleva lingi.
Lumav Commerce pakub digiäri kasvatamise analüüsi, loob uusi e-äri lahendusi Magento platvormile ning hooldab olemasolevaid e-ärisid. Kiire kasvu tõttu oleme viimased kaks aastat saanud Äripäeva gaselli auhinna ning hetkel töötab ettevõttes 30 inimest. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partner.

- Tööülesanneteks on e-poodide ja infosüsteemide programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame sind oma meeskonda
- kui: Oskad programmeerida PHP keeles
- aga tunned ka SQL andmebaase Sul on hea infootsimise oskus ja analüüsivõime Oled täpne ja kohusetundlik tööülesannete täitmisel Kasuks tuleb Magento või muude vabavaraliste platvormide tundmine

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada Eesti edukaimate e-poodidega väga perspektiivikas ja kiiresti kasvavas valdkonnas
- Spordikompensatsiooni ning värskeid puuvilju kontoris
- Lõbusaid meeskonnaüritusi kord kvartalis ja iganädalasi AEO2/CS/UT vm. mänguõhtuid koos pizzaga
- Professionaalseid töövahendeid ja hea vaatega kontorit kesklinna külje all
- Staažist tulenevat lisapuhkust
- Sõbralikku õhkkonda, töötajate kaasamist ning nende vajadustega arvestamist

Kontakt:
Kadi Kotka
kadi@lumav.com
55680891