Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide vajaduste väljaselgitamine, hinnapakkumuste koostamine, allhankijatega tööde kokkuleppimine, omavalitsustega suhtlemine, töö ehitisregistriga.

Maverick OÜ on ettevõte, mille üheks tegevusalaks on ehitistele kasutusloa saamiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja majaomanike aitamine kasutuslubade taotlemisel ning ehitiste seadustamisel.

- Klientide vajaduste väljaselgitamine, hinnapakkumuste koostamine, allhankijatega tööde kokkuleppimine, omavalitsustega suhtlemine, töö ehitisregistriga

Nõudmised kandidaadile

- Kõrge teenindusvalmidus ja üldine positiivne hoiak
- väga hea suhtlemisoskus ja julgus suhelda paljude inimestega
- täpsus
- korrektsus
- initsiatiivikus
- iseseisva töötamise ja ajaplaneerimise oskus.Kasuks tuleb elnev töö- või praktikakogemus ehitusvaldkonnas või sarnasel positsioonil

Omalt poolt pakume

- Toredat töökollektiivi
- enesetäiendamise võimalusi
- huvitavat tööd
- konkurentsivõimelist töötasu.

Kontakt:
info@vanamaja.ee