Laooperaator

Merrem Tööstusplast OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
04.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sissetulevate kaupade vastuvõtt, inventeerimine, markeerimine ja ladustamine; materjalide ja pooltoodangu sisetransport; kaupade komplekteerimine, pakkimine; tööde tähtaegadest ja kvaliteedist kinnipidamise jälgimine.

- Sissetulevate kaupade vastuvõtt, inventeerimine, markeerimine ja ladustamine
- materjalide ja pooltoodangu sisetransport
- kaupade komplekteerimine, pakkimine
- tööde tähtaegadest ja kvaliteedist kinnipidamise jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- Füüsiline vastupidavus. Täpsus
- kiirus
- korrektsus tööülesannete täitmisel.Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus
- tõstukijuhi load

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda
- sõbralikku kollektiivi
- väljaõpet ja stabiilset tööd
- tööriideid
- ühisüritusi.

Kontakt:
tplast@tplast.ee
7377820