Grilltoodete valmistaja

Osaühing Saaremaa Lihatööstus
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Toodete ettevalmistamine müügiks• Toodete väljapanek lihaletti• Liha- ja kanatoodete grillimine ja kuumtoitude soojendamine• Toodete realiseerimistähtaegade jälgimine• Müügilettide ja töökoha korrashoid• Vajaliku dokumentatsiooni täitmineTööaeg: pikk ja lühike nädal, kell 7.00 – 19.00. Töö tegemise koht: Tallinna kaubanduskeskustes asuvad lihaletid.
Täiendava info saamiseks helistage: Tatjana Metsalu, mobiil 5347 5528.Kandideerimiseks saatke palun oma CV aadressile marion@tuulegrupp.ee
Saaremaa Lihatööstus on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük. Saaremaa lihatoodete parimaks omaduseks peetakse kliendi poolt stabiilselt kõrget kvaliteeti. Meie toodang kannab uhkusega tunnust - EHTNE JA SAAREMAINE!

Kohustused

- 00 – 19
- 00
- Töö tegemise koht: Tallinna kaubanduskeskustes asuvad lihaletid

Nõudmised kandidaadile

- Ootused kandidaadile:• Sõbralikkus
- viisakus
- abivalmidus• Hea suhtlemis- ja väljendusoskus• Ausus
- kohusetundlikkus
- täpsus• Kasuks tuleb varasem töökogemus müüjanaVarasem töökogemus ei ole vajalik
- väljaõpe toimub kohapeal. Töö sobib naistele ja meestele. Ootame kandideerima ka kooliõpilasi

Omalt poolt pakume

- Heale töötajale head töötasu, tööd stabiilses ettevõttes ja ühisüritusi.

Kontakt:
marion@tuulegrupp.ee