Valvur

Tallinna Vangla
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
30.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Pakume tööd mees- ja naissoost valvuritele uude Tallinna Vanglasse (Linnaaru tee 5, Rae vald).Ametikoha põhieesmärk on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine. Töö toimub E-R 8h või 12h vahetustega graafiku alusel.Kandideeri - see võib olla sinu suurepärase karjääri esimene samm!
CV ja kandideerimisavalduse palume saata hiljemalt 30.06.2019 märksõnaga “VANGLAAMETNIK”Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 või e-posti aadressil talv.cv@just.ee
Tallinna Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust. Kriminaalhooldusosakonna põhiülesanded on valvata kriminaalhooldusaluse käitumise ja temale kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise järele ning soodustada kriminaalhooldusaluse sotsiaalset kohanemist eesmärgiga mõjutada teda hoiduma kuritegude toimepanemisest.

- Pakume tööd mees- ja naissoost valvuritele uude Tallinna Vanglasse (Linnaaru tee 5, Rae vald)
- Ametikoha põhieesmärk on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine
- Töö toimub E-R 8h või 12h vahetustega graafiku alusel
- Kandideeri - see võib olla sinu suurepärase karjääri esimene samm!

Nõudmised kandidaadile

- OOTAME SIND KANDIDEERIMA
- KUI• oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik• omad keskharidust• oled aus
- mis tagab tööle asudes kõrgema töötasu• töökogemus vanglateenistuses

Omalt poolt pakume

- • töötasu pärast väljaõpet alates 1300 - 1375 eurot (bruto)
- • töötasu tööle asumisel alates 1000 - 1075 eurot (bruto)
- • 1-aastast väljaõpet töötasu säilitamisega
- • soodsat majutust Sisekaitseakadeemia ühiselamus
- • haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast
- • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
- • paindlikku töögraafikut
- • professionaalset meeskonda
- • arenemis- ja koolitusvõimalusi
- • 35 kalendripäeva puhkust
- • tasuta sportimisvõimalusi
- • mugavat tööriietust

Kontakt:
Teele Elvest
talv.cv@just.ee
6127620