Tootmisseadmete operaator

DS Smith Packaging Estonia AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Seadme seadistamine, opereerimine, kvaliteedikontroll
Vajadusel majutus
DS Smith Plc on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis valmistab taaskasutatavast materjalist tarbekaupade pakendeid. Kontsern annab tööd rohkem kui 26 000 töötajale enam kui 250 tootmisüksuses. Oleme lainepapist pakendite tootjana Euroopa liidrite seas ning omame tugevat positsiooni kõigil turgudel, kus tegutseme. DS Smith Packaging Estonia tooteportfellis on transpordi-, tarbija- ja jaemüügipakendid. Eestis anname tööd 75 inimesele.

Kohustused

- Seadme seadistamine, opereerimine, kvaliteedikontroll

Nõudmised kandidaadile

- See töö sobib Sulle
- kui Sul on varasem stabiilne töökogemus
- oled valmis vahetustega tööks
- oled heas füüsilises vormis.Töösse aitab kiiresti sisse elada ja edukas olla
- kuivaldad (alg)suhtlustasandil eesti või inglise keelt
- hindad meeskonnatööd ja oled valmis ühise eesmärgi nimel pingutama
- tunned huvi tehnika vastu
- oled varem tootmistööga kokku puutunud
- oled aktiivne
- täpne ja kohusetundlik

Omalt poolt pakume

- väljaõpe kohapeal
- lisatasu tootlikkuse ja kvaliteedieesmärkide saavutamisel (alates 3. kuust)
- soodne lõunasöök
- spordisoodustus
- kaasaegsed töövahendid
- tasuta tööriiete hooldus
- stabiilne ja huvitav töö
- arenemisvõimalused
- toetav meeskond.
- suveperioodil pakume vajadusel majutust.

Kontakt:
Helen Paide
ee.cv@dssmith.com
6138574