Administraator-klienditeenindaja

Sihtasutus Tartu Jaani Kirik
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
12.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tartu Jaani Kirik lähtub oma töös põhimõttest, et IGAÜHEL oleks Jaani kirikus HEA OLLA.Suvine administraatoritöö sobib hästi inimesele, kes armastab võtta vastu külalisi. Külaliste seas on nii tartlasi ja eestimaalasi kui ka turiste Soomest, Lätist, Venemaalt, Saksaamaalt, idamaadest ja mujalt.Administraatori ülesandeks on kiriku avamine külastajatele ja koostööpartneritele ning sulgemine tööpäeva lõpus; meenekaubandus; turismiteenuste müük (vaateplatvormi piletid);- kirikus toimuvate sündmustega seotud; tegevused, suhtlemine sündmuse korraldamise eest vastutava isikuga; turvalisuse jälgimine tööpäeva kestel; kiriku ja selle ümbruse heakorra jälgimine ja tagamine.
Lisainfo ja kandideerimine: tartu.jaani@eelk.ee.

- Tartu Jaani Kirik lähtub oma töös põhimõttest, et IGAÜHEL oleks Jaani kirikus HEA OLLA
- Suvine administraatoritöö sobib hästi inimesele, kes armastab võtta vastu külalisi
- Külaliste seas on nii tartlasi ja eestimaalasi kui ka turiste Soomest, Lätist, Venemaalt, Saksaamaalt, idamaadest ja mujalt
- Administraatori ülesandeks on kiriku avamine külastajatele ja koostööpartneritele ning sulgemine tööpäeva lõpus
- meenekaubandus
- turismiteenuste müük (vaateplatvormi piletid)
- - kirikus toimuvate sündmustega seotud
- tegevused, suhtlemine sündmuse korraldamise eest vastutava isikuga
- turvalisuse jälgimine tööpäeva kestel
- kiriku ja selle ümbruse heakorra jälgimine ja tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev kogemus töötamisel kirikus või koguduses
- samuti muuseumis või muus külastuskeskuses

Kontakt:
tartu.jaani@eelk.ee