Keskkonnaspetsialist

Saue Vallavalitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
20.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on- tegeleda jäätmeteemadega, riigihanke lepingutest kuni üleajavate prügikastideni;- tagada, et iga puu terves vallas oleks maha raiutud rangelt põhjendustega; - anda lube (või siis neist keelduda) puurkaevude ehitamiseks;- hinnata mõjusid, mis keskkonnale ohtlikud võivad olla;- olla asjalik partner, kui riik tahab mõnes keskkonnateemas valla arvamust või seisukohta;- koostada kõigi nende teemade kohta vajadusel ametlikke pabereid.
Lisainfo: abivallavanem Kalle Pungas, 654 1132Pakutavale ametikohale kandideerimiseks esita CV, motivatsioonikiri ja palgasoov läbi portaali või e-posti aadressile personal@sauevald.ee.
Saue vald sündis 24. oktoobril 2017. aastal Kernu valla, Nissi valla, Saue linna ja Saue valla ühinemise teel. Ligi 22 000 elanikuga Eesti mandriosa rahvarohkeimat valda iseloomustab mitmekesine asustusstruktuur – siin on nii linnalisi asumeid kui ka hajaasustust. Saue Vallavalitsuse ligi 90-st teenistujast koosneva meeskonna eesmärk on olla vallaelanikele heaks partneriks, pakkudes terviklikku teenuste paketti ja arendades jõudsalt kohalikku elukeskkonda.

- Sinu peamisteks tööülesanneteks on- tegeleda jäätmeteemadega, riigihanke lepingutest kuni üleajavate prügikastideni
- - tagada, et iga puu terves vallas oleks maha raiutud rangelt põhjendustega
- - anda lube (või siis neist keelduda) puurkaevude ehitamiseks
- - hinnata mõjusid, mis keskkonnale ohtlikud võivad olla
- - olla asjalik partner, kui riik tahab mõnes keskkonnateemas valla arvamust või seisukohta
- - koostada kõigi nende teemade kohta vajadusel ametlikke pabereid

Nõudmised kandidaadile

- Sobid meie seltskonda
- kui - Sul on sisemist põlemist ja soovitavalt ka kogemust keskkonna teemadel
- - tunned vajalikke seadusi ja oskad kirjutada temaatilisi dokumente
- - Su tudengiaeg on seljataga ja paberid taskus (või vähemalt hoomatavas kauguses)
- - Sul on tiimitöö veregrupis
- aga funktsioneerid tulemuslikult ka soolot pannes
- - pinge Sind ei murra
- vaid käivitab
- - kontakte lood vabalt ja suhtlemisel subtiitreid ei vaja

Omalt poolt pakume

- Häid inimesi me hoiame ja hea töö eest maksame ning lisaks saad meie juures
- - oma töölõiku ise kujundada ja arendada
- - pikalt puhata (35 päeva ametlikku puhkust)
- - soodushinnaga sporti teha ja füüsist turgutada
- - kui vaja, võid võtta tasustatud “jää koju, saa terveks päeva”
- - osaleda ägedatel siseüritustel
- - leida kolleegides sõpru ja „oma“ inimesi.

Kontakt:
Sju Nuuter
sju.nuuter@sauevald.ee
+372 5919 7874