Pesumaja töötaja

osaühing Pernau Pesukoda
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
16.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Pernau Pesukoda otsib vahvat suvetöötajat!Kui Sulle meeldib aega veeta linade vahel, kui Sa oskad hinnata vannilinade pehmust, siis on see pakkumine just Sulle!Tööülesanneteks on pesu sorteerimine, pesumasinate täitmine ja tühjendamine, kuivatite täitmine ja tühjendamine, puhta pesu pakendamine, töökoha korrashoidmine.Töö eeldab head füüsilist vastupidavust ja on korraliku treeningu eest. Tööle võib asuda kasvõi kohe; väljaõpe kohapeal. Kasuks tulevad autojuhiload.

Pernau Pesukoda pakub pesu pesemise ja keemilise puhastuse teenuseid vastavalt kaasaja nõuetele ja standarditele

- Töö eeldab head füüsilist vastupidavust ja on korraliku treeningu eest
- Tööle võib asuda kasvõi kohe
- väljaõpe kohapeal
- Kasuks tulevad autojuhiload

Nõudmised kandidaadile

- Sobilik kandidaat on hea meeskonnaliige
- aus
- kiire ja kohusetundlik

Omalt poolt pakume

- Vajadusel osalist tööaega
- paindlikku töögraafikut (pikk ja lühike nädal)
- sõbralikku kollektiivi
- väljaõpet tööandja poolt.

Kontakt:
Maia Krikk-Jürgens
info@pesukoda.ee