Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Vaatad läbi ja vastad kodanike taotlustele. Teed registrikandeid ja teavitad kodanikke kannete tegemisest. Nõustad ja annad informatsiooni oma töövaldkonnas. Töötled registriandmeid ja teed andmekvaliteedi kontrolli.
Kaitseressursside Amet on Kaitseministeeriumi valitsemisala valitsusasutus. Kaitseressursside Ameti põhilised ülesanded on kutsealuste aja- ja asendusteenistusse kutsumine, personali värbamine Kaitseväkke ja Kaitseliitu ning mobilisatsiooniks vajalike materiaalsete ressursside ja vastuvõtva riigi toetuse osutamiseks vajalike andmete üle arvestuse pidamine.
Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Kohustused

- Vaatad läbi ja vastad kodanike taotlustele
- Teed registrikandeid ja teavitad kodanikke kannete tegemisest
- Nõustad ja annad informatsiooni oma töövaldkonnas
- Töötled registriandmeid ja teed andmekvaliteedi kontrolli

Nõudmised kandidaadile

- Sul on kõrgharidus või tegeled selle omandamisega
- oskad väga heal tasemel eesti keelt
- omad häid teadmisi dokumendihaldusest
- Sind iseloomustavad täpsus
- korrektsus
- hea stressi- ja rutiinitaluvus.Kasuks tuleb varasem töökogemus avalikus sektoris
- eelnev töökogemus andmebaaside või registritega
- vene ja inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- Erialaseid arenguvõimalusi. Kaasaegset töökeskkonda. Asutuse motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi. 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
Ott Mägi
ott.magi@kra.ee
53313788