Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Combilift tõstukiga saematerjali autodelt maha ja peale laadimine, transport ja ladustamine. Tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine. Laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine
Palun kandideerida CVKeskuse keskkonnas või saata oma CV e-mailile katlin.luhaots@palmako.ee. Lisainfo ettevõtte kohta: www.palmako.ee; kontakt: tel. 735 5528.
AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 430 inimest, ettevõtte käibest 95% eksporditakse.

- Combilift tõstukiga saematerjali autodelt maha ja peale laadimine, transport ja ladustamine
- Tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine
- Laadimiskokkulepete ja vastava laokorralduse põhimõtete järgimine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt eeldame soovi töötada tempokas tootmisvaldkonnas
- kohusetunnet ja täpsust
- meeskonnatöö valmidust ja sõbralikku meelt
- tehnilisi teadmisi ja valmidust olla töövahendi hea peremees (hooldusteks olemas teenus)

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet, stabiilset vahetustega tööd, tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu (bussipeatused erinevates linnaosades) ja Võnnu või Alatskivi suunalt, omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID, ühisüritused jne).

Kontakt:
Kätlin Luhaots
katlin.luhaots@palmako.ee
51930797