Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tööülesanded ei ole midagi keerulist millega Sa ei saaks hakkama: -erinevate burgerite valmistamine-vastavalt menüüle; -klientidega suhtlemine; -kassas sularaha ja kaardimaksetega arveldamine;-tellimuste vastuvõtmine; -töökoha korrashoid.

OÜ Flusso (Viking Burger) on armastatud söögikoht, mis alustas oma tegevust toitlustusvaldkonnas juba 2012 aastal. Meil on kindel eesmärgiks pakkuda oma klientidele KINDLAT ja HEAD maitset. Meie ettevõte on pidevas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid, kuidas edasi areneda. Tahame olla parimad burgeri pakkujad Saaremaal!

- Tööülesanded ei ole midagi keerulist millega Sa ei saaks hakkama: -erinevate burgerite valmistamine-vastavalt menüüle
- -klientidega suhtlemine
- -kassas sularaha ja kaardimaksetega arveldamine
- -tellimuste vastuvõtmine
- -töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Hea pingetaluvus
- kiire kohanemisvõime
- hea suhtlusoskus
- kohusetundlik ja tahe teha tööd

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada paindliku graafiku alusel, toredat ja abivamis meeskonda, võimalust tutvuda uute inimestega ning väljaõpet kohapeal!
- Tule katseta, kas see võiks olla Sinu uus töö!

Kontakt:
Kristo Putnik
kristo.putnik@gmail.com