Järva maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
05.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Keeviskonstruktsioonide mõõtmete kontrollimine, keevisõmbluste visuaalne kontrollimine.

OÜ PMT varasema nimega Paide Masinatehas on 1993. aastal loodud metallitöötlemise ettevõte. Ettevõtte konkurentsieeliseks on efektiivsus tootmises ja põhjalikud teadmised metallitöötluse valdkonnas.

- Keeviskonstruktsioonide mõõtmete kontrollimine, keevisõmbluste visuaalne kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

- Soovitavalt metallitööga seotud kutseharidus
- tootmisega seotud ning meeskonnas töötamise kogemus
- tööjooniste lugemise oskus
- tööga seotud dokumentide vormistamise oskus
- lihtsamate mõõtevahendite (mõõdulint
- nihik) kasutamise oskus.Oled hea suhtleja
- omad seisukohtade kaitsmise oskust
- oled võimeline töötama pingelistes olukordades

Omalt poolt pakume

- Võimalust ennast teostada.

Kontakt:
Pille Sirotin
pmt@pmt.ee
+372 384 8780