Vinni Perekodu juhataja

Vinni Vallavalitsus
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Juhataja ülesanne on korraldada:-asutuse juhtimist, tegevust ning arengut-raha õiguspärast ja otstarbekat kasutamist-asutusele tema tegevuseks kasutada antud ning asutuse ülesannete täitmiseks antud vara heaperemehelikku kasutamist, säilimist ning korrashoidu.

Nõudmised kandidaadile

- - kõrgharidus (sotsiaaltöö
- pedagoogiline või meditsiiniline)-vähemalt 5-aastane lastega töötamise kogemus-valdkonna tööks vajalike õigusaktide tundmine ja rakendamise oskus-koostööoskus
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus-algatusvõime
- kõrge vastutustunne ja analüütiline mõtlemine

Omalt poolt pakume

- -huvitavat ja vastutusrikast tööd
- -erialaseid täiendkoolitusi
- -häid ja kaasaegseid töötingimusi
- -konkurentsivõimelist töötasu ja toetavat kollektiivi

Kontakt:
Inga Saar
inga.saar@vinnivald.ee
3258652