Teenindaja

Võru Tarbijate Ühistu
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
27.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide asjatundlik nõustamine ja meeldiva klienditeeninduse pakkumine.Kaupade vastuvõtt ja väljapanek.Müügisaali korrashoid ja töö kassas.

Võru Tarbijate Ühistu on Võrumaa vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupu pakkuv ettevõte. Koos tegutseme Coop Eesti jaemüügigrupiga. Kaubamärke Maksimarket, Konsum, A&O kandvaid kauplusi võib leida üle Eesti, lisaks Võru Kaubamaja, Juveel, Lillepood ning aianduskaupu pakkuv Turu pood.

- Klientide asjatundlik nõustamine ja meeldiva klienditeeninduse pakkumine
- Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
- Müügisaali korrashoid ja töö kassas

Nõudmised kandidaadile

- Sõbralik suhtumine klientidesse ja töökaaslastesse
- vastutustunne
- koostööoskus

Omalt poolt pakume

- - kindlat töötasu
- - tööalast väljaõpet
- - omatöötaja soodustusi

Kontakt:
personal@vty.ee
5886 0011