Klienditeenindaja

AS Alexela
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Töö graafiku alusel, tankla öösel avatud.• klientide teenindamine kassas,• tanklapoe ja territooriumi korrashoid,• kauba väljapaneku ja korrashoiu tagamine,• kaupade ja teenuste tundmine ja müük.

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas.

Kohustused

- Töö graafiku alusel, tankla öösel avatud
- • klientide teenindamine kassas,• tanklapoe ja territooriumi korrashoid,• kauba väljapaneku ja korrashoiu tagamine,• kaupade ja teenuste tundmine ja müük

Nõudmised kandidaadile

- Tööks vajalik tervisetõend
- selle puudumisel aitab tööandja tervisetõendi teha ja tasub selle

Omalt poolt pakume

- • kaasaegset töökeskkonda,
- • täiendkoolitusi,
- • soodustusi ettevõtte ja partnerite kaupadelt ja teenustelt,
- • tööandja poolt tööjalanõud ja vormiriided.

Kontakt:
Mari Lill
mari.lill@alexela.ee