Soojuspumpade paigaldaja

OÜ Külmaline
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Õhk-õhksoojuspumpade ja õhk-vesisoojuspumpade paigaldamine, hooldamine ja remontimine erinevatel objektidel. Töö on liikuva iseloomuga hõlmates objekte peamiselt Raplamaal, Harjumaal ja Põhja-, Lääne- ning Kesk-Eestis, kuid on ka lähetusi kaugematele objektidele. Tööpäev algab ja lõpeb Raplas.

- Õhk-õhksoojuspumpade ja õhk-vesisoojuspumpade paigaldamine, hooldamine ja remontimine erinevatel objektidel
- Töö on liikuva iseloomuga hõlmates objekte peamiselt Raplamaal, Harjumaal ja Põhja-, Lääne- ning Kesk-Eestis, kuid on ka lähetusi kaugematele objektidele
- Tööpäev algab ja lõpeb Raplas

Nõudmised kandidaadile

- Soojuspumpade paigaldamise kogemus.Tehniline taip.B-kat autojuhiluba.Valmisolek lähetusteks.Elektritööde alased teadmised.Eesti keele oskus.Kasuks tuleb:keevitusoskus
- vene ja inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- Täiendkoolitusi.
- Konkurentsivõimelist töötasu.
- Toetavat kollektiivi.

Kontakt:
info@kulmaline.ee
51945511