Osakonnajuhataja

Haabersti Linnaosa Valitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
07.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on linnaosa territooriumil elava isiku ja perekonna toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks ning toimetuleku soodustamiseks vajalike sotsiaalteenuste osutamise ja sotsiaaltoetuste määramise ja maksmisega seonduvate ülesannete täitmise korraldamine ja koordineerimine, lastekaitse ning linnaosa valitsusele õigusaktidega pandud eestkostefunktsioonide täitmise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt 2-aastane töökogemus juhtival ametikohal
- varasem töökogemus sotsiaaltöö valdkonnas
- teadmised sotsiaalhoolekannet reguleerivatest õigusaktidest
- teadmised kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtetest
- väga hea koostöö- ja suhtlemisoskus
- otsustus-
- analüüsi- ja algatusvõime
- empaatiavõime

Omalt poolt pakume

- mitmekesist ja vastutusrikast tööd, erialaseid koolitusvõimalusi ja 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
sirje.laes@tallinnlv.ee