Mehaanik

aktsiaselts Jalax
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Mehaanik teostab tootmis- ja soojusseadmete hooldust ja remonti, jälgib seadmete tehnilist seisukorda ning lahendab tekkinud tõrked operatiivselt.

AS Jalax on Eesti ettevõte ning omab 25 aastast kogemust metallmööbli ja -komponentide valmistamisel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates, spordirajatistes üle maailma. Anname tööd 150 inimesele.

- Mehaanik teostab tootmis- ja soojusseadmete hooldust ja remonti, jälgib seadmete tehnilist seisukorda ning lahendab tekkinud tõrked operatiivselt

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on huvitatud masinate hingeelust. Sul on erialane haridus ja varasem töökogemus mehaanika
- hüdraulika või pneumaatika valdkonnas. Oled vastutustundlik
- hoolikas ja täpne
- algatusvõimeline ning soovid töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes.
- Sinu töö on huvitav ja mitmekesine
- tööaeg on 8 tundi ning vahetuste alusel
- pakume puhkust suvel ja talvel, taskukohast lõunasööki ja häid olmetingimusi.

Kontakt:
Maris Niine
personal@jalax.ee
+372 514 1623