Koristaja

OÜ Vindor
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tootmise koristajat, tööülesandeks on tootmise- ja üldruumide pindade koristus. Täistööaeg esmaspäevast reedeni.

OÜ Vindor on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2010 aastal. Põhitegevuseks on puidust liistude ja lengide tootmine.

- Otsime oma meeskonda tootmise koristajat, tööülesandeks on tootmise- ja üldruumide pindade koristus
- Täistööaeg esmaspäevast reedeni

Nõudmised kandidaadile

- Ootame sind kandideerima
- kui sulle meeldib kindel ja kerget füüsilist koormust pakkuv töö. Oled kohusetundlik
- puhtust armastav ning valmis töötama meeskonnas

Omalt poolt pakume

- - stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- - toetavat meeskonda
- - motiveerivat töötasu
- - kaasaegseid töövahendeid
- - väljaõpet kohapeal
- - kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal.

Kontakt:
info@vindor.ee
53450156