Klienditeenindaja

Bert&Berta OÜ
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.07.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset klienditeenindajat. Töö kirjeldus: klientide viisakas teenindamine ja kassaoperatsioonide teostamine; saali korrashoid; inventuuride läbiviimine; kauba vastuvõtt ja väljapanekud.
Töölepingu sõlmib Bert&Berta OÜ, töötaja asub tööle renditöötajana.
Renditööjõu vahendamine.Bert&Berta on oma meeskonnaga abiks ettevõtetele, kellel on vaja periooditi täita lisatellimusi või katta töötajatega suurema koormusega töölõike.

Kohustused

- Otsime oma meeskonda rõõmsameelset klienditeenindajat
- Töö kirjeldus: klientide viisakas teenindamine ja kassaoperatsioonide teostamine
- saali korrashoid
- inventuuride läbiviimine
- kauba vastuvõtt ja väljapanekud

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev kogemus klienditeeninduse valdkonnas

Omalt poolt pakume

- Soodustusi ja häid töötingimusi
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
- enesetäiendusvõimalusi
- vahetustega tööaega
- transpordi kompensatsiooni
- tasustatud ja soodsaid lõunaid
- toredat kogemust
- toetavat meeskonda.

Kontakt:
Kätlin Lehismets
katlin@bertberta.ee
508 1741