Instruktor

aktsiaselts VÄRSKA SANATOORIUM
Võru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Turvalisuse tagamiseks jälgima pidevalt klientide tegevust, vajadusel sekkuma ja tuletama kliendile meelde ohutusnõudeid. Õnnetuse korral andma esmaabi. Viisakas, abivalmis ja tähelepanelik klientide teenindamine. Võimekus pidada korda veepargis ning hättasattunud inimese abistamine.

- Turvalisuse tagamiseks jälgima pidevalt klientide tegevust, vajadusel sekkuma ja tuletama kliendile meelde ohutusnõudeid
- Õnnetuse korral andma esmaabi
- Viisakas, abivalmis ja tähelepanelik klientide teenindamine
- Võimekus pidada korda veepargis ning hättasattunud inimese abistamine

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik ujumisoskus. Peab tundma või olema võimeline kiiresti omandama esmase abi võtteid päästmaks elu uppumisel ja võimalike traumade korral.

Omalt poolt pakume

- Graafiku alusel tööd, abivalmis ja toredat meeskonda, koolitusi. Firmasiseseid soodustusi.

Kontakt:
Heidi Järveveer
heidi.jarveveer@spavarska.ee
5300 2391