Vanemspetsialist

Tallinna Perekonnaseisuamet
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
28.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tallinna Perekonnaseisuameti rahvastikutoimingute osakond otsib oma meeskonda VANEMSPETSIALISTI.Vanemspetsialisti põhiülesanneteks on perekonnaseisu- ja rahvastikutoimingute tegemine.
Motivatsioonikiri koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 28. juuniks 2019 e-posti aadressil Kersti.Piirmets@tallinnlv.ee
Tallinna Perekonnaseisuamet on linna ametiasutus, mille tegevusvaldkonnad on perekonnaseisutoimingute ja rahvastikuregistri toimingute tegemine ning nimeseadusest tulenevate ülesannete täitmine.

- Tallinna Perekonnaseisuameti rahvastikutoimingute osakond otsib oma meeskonda VANEMSPETSIALISTI
- Vanemspetsialisti põhiülesanneteks on perekonnaseisu- ja rahvastikutoimingute tegemine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt ootame:• kõrgharidust (soovitavalt juriidilist)
- • väga head eesti
- inglise ja vene keele oskust
- • head arvuti kasutamise oskust
- • väga head suhtlemis-ja väljendusoskust
- oskust oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
- • oskust efektiivselt kasutada aega
- • valmisolekut meeskonnatööks
- • head pingetaluvust
- kohusetunnet
- otsustus- ja vastutusvõimet.Otsime inimest
- keda huvitab perekonnaõigus
- kes on hea suhtleja ning kes väärtustab huvitavat tööd.

Omalt poolt pakume

- Ametikohal pakume meeldivat kollektiivi, huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Kontakt:
Kersti Piirmets
kersti.piirmets@tallinnlv.ee