Kinnisvara haldusspetsialist

Politsei- ja Piirivalveamet
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
21.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Põhiülesanded on:• Ida-Virumaa PPA hoonete, rajatiste ja rendipindade hoolduse korraldamine;• tehnosüsteemide, sh kütte-, elektri-, ventilatsiooni-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide, valve ja läbipääsu süsteemi tehnilise kontrolli, avarii- ning parendustööde korraldamine;• kinnisvara valdkonna juhendite ja normatiivaktide koostamine ja nõuetest kinnipidamise jälgimine ning riigihangete lähteülesannete sisendite koostamine;• Ida prefektuuri kasutuses oleva kinnisvara kasutusse antud hoonete/ruumide kulude arvestuse korraldamine;• Ida prefektuuris tuleohutuse eest vastutamine;• koostöö kinnisvarahaldust ja –hooldust tagavate ettevõtetega.

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

- Põhiülesanded on:• Ida-Virumaa PPA hoonete, rajatiste ja rendipindade hoolduse korraldamine
- • tehnosüsteemide, sh kütte-, elektri-, ventilatsiooni-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide, valve ja läbipääsu süsteemi tehnilise kontrolli, avarii- ning parendustööde korraldamine
- • kinnisvara valdkonna juhendite ja normatiivaktide koostamine ja nõuetest kinnipidamise jälgimine ning riigihangete lähteülesannete sisendite koostamine
- • Ida prefektuuri kasutuses oleva kinnisvara kasutusse antud hoonete/ruumide kulude arvestuse korraldamine
- • Ida prefektuuris tuleohutuse eest vastutamine
- • koostöö kinnisvarahaldust ja –hooldust tagavate ettevõtetega

Nõudmised kandidaadile

- Sul peab olema:• kõrg- või kutseharidus ehituse või kinnisvara valdkonnas ja vähemalt 3-aastane töökogemus
- • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja vene keele oskus B2 tasemel
- • hea arvutioskus (MS Office
- MS Excell
- MS Word)
- • ehitus ja kinnisvara valdkonna reguleerivate õigusaktide tundmine.

Omalt poolt pakume

- Vastutusrikast ja mitmekülgset tööd, häid töötngimusi ja arenguvõimalust
- 35 päeva põhipuhkust.

Kontakt:
Jelena Safonov
jelena.safonov@politsei.ee