Operaator

AS Palmako
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tootmisprotsessi jälgimine ja seadmete tõrgeteta töö tagamine. Seadmete tehnilise olukorra jälgimine, lihtsamad seadistus- ja hooldustööd. Toodangu kvaliteedi tagamine. Vastava arvestuse ja dokumentatsiooni täitmine. Tootmises esinevate abioperatsioonide teostamine.

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 430 inimest, ettevõtte käibest 95% eksporditakse.

- Tootmisprotsessi jälgimine ja seadmete tõrgeteta töö tagamine
- Seadmete tehnilise olukorra jälgimine, lihtsamad seadistus- ja hooldustööd
- Toodangu kvaliteedi tagamine
- Vastava arvestuse ja dokumentatsiooni täitmine
- Tootmises esinevate abioperatsioonide teostamine

Nõudmised kandidaadile

- korrektsust ja kohusetunnet. Meeskonnatöö valmidust ja positiivset suhtlemisstiili

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset ja stabiilset tööd tegusas ja kogemustega meeskonnas (5 liiget) koos väljaõppega. Töö toimub vahetustes 24/6 v 24/7 vahetuse ajakava alusel. Lisaks töötasule pakume erinevaid omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID, ühisüritused jne).

Kontakt:
Kätlin Luhaots
katlin.luhaots@palmako.ee
5193 0797