Külastusjuht

Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
18.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Külastajate vastuvõtmine ja nendega suhtlemine, muuseumi ja näituse tutvustamine.Muuseumi teenuste ja toodete tutvustamine, külastajate ostusoovide ja tellimuste täitmine.Müügi- ja kassatoimingud.Teeninduse ja näituse keskkonna ettevalmistamine ja sealse heakorra tagamine.Jookide ja kergemate einete ettevalmistamine ning nende serveerimine kohvikus.

- Külastajate vastuvõtmine ja nendega suhtlemine, muuseumi ja näituse tutvustamine
- Muuseumi teenuste ja toodete tutvustamine, külastajate ostusoovide ja tellimuste täitmine
- Müügi- ja kassatoimingud
- Teeninduse ja näituse keskkonna ettevalmistamine ja sealse heakorra tagamine
- Jookide ja kergemate einete ettevalmistamine ning nende serveerimine kohvikus

Nõudmised kandidaadile

- süsteemne
- kohusetundlik
- osavõtlik ja hea pingetaluvusega.Oled iseseisev
- aga väärtustad head meeskonnatööd.Huvitud ajaloost ja ühiskonnas toimuvast

Omalt poolt pakume

- Töötada arenevas organisatsioonis koos uuendusmeelse ja toetava meeskonnaga.
- Töötada kesklinnas äsja renoveeritud muuseumis.
- Olla aktiivne osaline positiivse ja meeldejääva muuseumikogemuse kujundamisel.
- Saada osa muuseumis töötamise rõõmudest: muuseumi ja meeskonna üritustel osalemine.
- Õppida lisaks ekskursioonide giidiks.

Kontakt:
Kristi Ardel
kristi.ardel@gmail.com
53425403