Laotööline

Osaühing Vettel
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ettevõtte külmlaos kauba ja tooraine vastuvõtt ning ladustamine. Laos kauba komplekteerimine ja väljastamine müügiks ning tooraine väljastamine tootmisesse. Kauba saatedokumentide vormistamine ja muud igapäevased jooksvad tööd laos.
Transport tööandja poolt.
Börsiettevõtte AS PRFoodsi tütarfirma OÜ Vettel asub Saaremaal, 17 km kaugusel Kuressaarest Vätta poolsaarel ja tegeleb põhiliselt punase kala töötlemisega - fileerimise, suitsutamise, viilutamise ja kulinaarsete toodete valmistamisega. Valdava osa toodangust ekspordime Soome, aga oleme esindatud ka Eestis, Lätis, Leedus, Saksamaal, Rootsis, Norras, Taanis ja Jaapanis.

- Ettevõtte külmlaos kauba ja tooraine vastuvõtt ning ladustamine
- Laos kauba komplekteerimine ja väljastamine müügiks ning tooraine väljastamine tootmisesse
- Kauba saatedokumentide vormistamine ja muud igapäevased jooksvad tööd laos

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus ja/või tõstukijuhi lubade olemasolu.Pead olema hea pingetaluvuse ja füüsilise vastupidavusega
- kiire ja täpne.Tervis peab võimaldama töötada külmlaos ja raskuste teisaldamisel

Omalt poolt pakume

- Põhjalik väljaõpe
- vaheldusrikas ja väljakutseid pakkuv töö
- vajalikud tööriided ja jalanõud
- pausideks soojad joogid (kohvi, tee)
- transport ettevõttesse kahel suunal - Kuressaarest ja Muhust.

Kontakt:
personal@vettel.ee
57703875