Kokk

Kaitsevägi
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine.
KONTAKTISIKVõru toitlustuskompleks Ülle Hallop / 717 4635 / ylle.hallop@mil.eeKaitseväe värbamiskeskus Daisi Želizko / 5193 9039 / daisi.zelizko@kra.ee
Kaitsevägi on Vabariigi Valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge juhib Kaitseväe juhataja.Eesti riigikaitse on üles ehitatud totaalkaitse printsiibil ja riigikaitse eesmärk on säilitada Eesti iseseisvus ja sõltumatus, tema maa-ala, territoriaalvete ning õhuruumi lahutamatu ja jagamatu terviklikkus, põhiseaduslik kord ning rahva turvalisus. Riigikaitse juhtimisstruktuur tagab Kaitseväe valmisoleku rahuajal ja kriisiolukordades. Kaitsevägi teostab sõjalist kaitset.

- Toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine

Nõudmised kandidaadile

- Kehtiva tervisetõendi olemasolu

Omalt poolt pakume

- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Mõistlikke vahetusi, palju vaba aega
- Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks
- Vaheldusrikast tööd ja võimalust end pidevalt erialaselt täiendada
- Võimalust saada väga hea juhtimiskogemus suurköögis töötamisest
- Uusi ja kaasaegseid töövahendeid
- Võimalust töötada väärika ning usaldusväärse tööandja jaoks

Kontakt:
Daisi Želizko
daisi.zelizko@kra.ee
5193 9039