Spetsialist

Tallinna Perekonnaseisuamet
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tallinna Perekonnaseisuamet otsib oma meeskonda SPETSIALISTI.Spetsialisti põhiülesanneteks on asutuse asjaajamise korraldamine, dokumendihalduse infosüsteemi haldamine (Postipoiss), arhiveerimine, juhtkonna assisteerimine ning kodanike vastuvõtt ja suhtlemine
Motivatsioonikiri koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 28. juuniks 2019 e-posti aadressil Kersti.Piirmets@tallinnlv.ee
Tallinna Perekonnaseisuamet on linna ametiasutus, mille tegevusvaldkonnad on perekonnaseisutoimingute ja rahvastikuregistri toimingute tegemine ning nimeseadusest tulenevate ülesannete täitmine.

- Tallinna Perekonnaseisuamet otsib oma meeskonda SPETSIALISTI
- Spetsialisti põhiülesanneteks on asutuse asjaajamise korraldamine, dokumendihalduse infosüsteemi haldamine (Postipoiss), arhiveerimine, juhtkonna assisteerimine ning kodanike vastuvõtt ja suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt ootame:• keskeriharidust dokumendihalduse valdkonnas
- • väga head eesti
- inglise ja vene keele oskust
- • väga head arvuti kasutamise oskust
- • head suhtlemis-ja väljendusoskust
- oskust oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
- • oskust efektiivselt kasutada aega
- • valmisolekut meeskonnatööks
- • head pingetaluvust
- kohusetunnet
- otsustus- ja vastutusvõimet.

Omalt poolt pakume

- Ametikohal pakume meeldivat kollektiivi, huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Kontakt:
Kersti Piirmets
kersti.piirmets@tallinnlv.ee