Laooperaator

Osaühing Miss Mary of Sweden
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
10.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sissetuleva kauba kontroll, pakendamine ja kaupade ladustamine. Laost kaupade väljastamine, pakendamine ja markeerimine.

Miss Mary of Sweden on naiste pesu tootmise ja logistikaga tegelev ettevõte

- Sissetuleva kauba kontroll, pakendamine ja kaupade ladustamine
- Laost kaupade väljastamine, pakendamine ja markeerimine

Nõudmised kandidaadile

- Kauba kontrollimine eeldab tähelepanelikkust õmblusvigade ja väikeste detailide märkamisel. Töö eeldab liikumist kaubariiulite ja töölaua vahel
- mitte väga raskete kaubakastide tõstmist. Töökeskkond ei ole mürarikas.

Omalt poolt pakume

- Hästi ligipääsetavat asukohta, mugavat tööaega, stabiilset tööd ja sissetulekut ning häid töötingimusi. Soojad joogid (kohv, tee) on meie poolt.
- Oodatud on ka vähenenud töövõimega inimesed.

Kontakt:
Priit Lill
priit@missmary.ee
5088500