Toidujagaja

Helme Pansionaat AS
Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hommikutoidu valmistamine; toidu jagamine; ruumide korrashoid.

Alustasime oma tegevust 2014. aastal. Täna pakume ööpäevaringset abi ja hoolitsust ligi 75-le eakale, kes ei saa oma igapäevaelu toimingutega enam iseseisvalt hakkama. Soovime, et meie hoolealused tunneksid end koduselt ja väärikalt ning saaksid oma vajadustele vastavat professionaalset hooldust. Selle nimel tegutseb igapäevaselt 20-liikmeline sõbralik ja pühendunud meeskond.

Kohustused

- Hommikutoidu valmistamine
- toidu jagamine
- ruumide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Positiivne ellusuhtumine
- hea suhtlemis- ja koostööoskus
- tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet töökohal, sõbralikku töökeskkonda, väga häid töötingimusi.

Kontakt:
Peeter Arro
info@helmepansionaat.ee
5330 4252