Inspektor-kontaktisik

Viru Vangla
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
29.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Inspektor-kontaktisiku põhiülesanded on kinnipeetavate õiguskuulekale käitumisele suunamine läbi kinnipeetava kohta info omamise, vangistuse ja esmaste sotsiaalse toimetulekuga seonduvate küsimuste lahendamine, nende kriminogeensete riskide maandamiseks tegevuste planeerimine ning nende läbiviimise tagamise juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

- • oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik• Sul on omandatud sisekaitseharidus (rakenduskõrgharidus vangla- või politseiametniku erialal) • oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel• oled heas füüsilises vormis • oled väga hea enesevalitsemisoskusega
- aus ning võimeline töötama pingeolukorras tulemuslikult • oled väga hea probleemikäsitlus-
- eneseväljendus- ja suhtlusoskusega• oled laitmatu taustaga

Omalt poolt pakume

- • töötasu alates 1990 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • haigushüvitist, hambaravi- ja prillide hüvitist
- • huvitavat ja arendavat tööd
- • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
- • võimalust liituda vanglate eriüksusega
- • tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
- • soodsat majutusvõimalust meie koostööpartnerite juures
- • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
6637815