Lasteaiaõpetaja

Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Laste süsteemne ja järjepidev arendamine; meeskonnaga rühma tegevuse planeerimine ja korraldamine; vastavalt rühma õppekavale õppe- ja kasvatustegevuse läbiviimine; lastevanematega suhtlemine ja koostöö arendamine.
Kandideerimiseks esitada haridust tõendavate dokumentide koopiad, eesti keele oskuse tunnistus.
Tartu Lasteaed Kelluke kuulub keelekümbluslasteaedade võrgustikku.Osalise keelekümblusega rühmades toimub õppetegevus nii eesti kui ka vene keeles. Eesti keele õpe tagatakse koolieelse lasteasutuse riikliku õppekava ja lasteasutuse õppekava alusel alates 3. eluaastast.

Kohustused

- Laste süsteemne ja järjepidev arendamine
- meeskonnaga rühma tegevuse planeerimine ja korraldamine
- vastavalt rühma õppekavale õppe- ja kasvatustegevuse läbiviimine
- lastevanematega suhtlemine ja koostöö arendamine

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus ja pedagoogilised kompetentsid.Valmisolek arendama oma teadmisi ja oskusi toetavas keskkonnas

Omalt poolt pakume

- Pakume toetavat abi, motiveerivat ja lapsesõbralikku töökeskkonda.

Kontakt:
Julia Eskor
kelluke@post.raad.tartu.ee
746 1070