Tootepaigutaja

Osaühing Tomorrow's Trends & Tools
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Kaupade ja reklaammaterjalide väljapanek erinevates kauplustes Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa piires- Kaupluste igapäevane külastamine, tööplaani täitmine.
Palume kandideerida läbi www.cv.ee portaali või saates oma CV otse e-mailile maret.lobu@3tbaltic.eu
Tomorrow\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline ettevõtte, mis tegutseb aastast 2009. Oleme üks suurimatest merchandisingu ja tootepaigutamise teenust pakkuvaid firmadest, mis töötab maailmakuulsate brändidega.

- - Kaupade ja reklaammaterjalide väljapanek erinevates kauplustes Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa piires- Kaupluste igapäevane külastamine, tööplaani täitmine

Nõudmised kandidaadile

- - Hea eesti keele suuline- ja kirjalik oskus
- inglise või vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks- hea planeerimisoskus
- täpsus ja iseseisvus- hea suhtlemise- ja läbirääkimiseoskus- autojuhilubade olemasolu (B kategooria)- hea füüsiline vorm
- kuna töö sisaldab raskuste tõstmist

Omalt poolt pakume

- - Arengu- ja karjäärivõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
- - stabiilset ja motiveerivat palka
- - kaasaegset töökeskkonda
- - autokompensatsiooni või ametiautot
- - täisajaga tööd esmaspäevast reedeni.
- Lisaks on võimalik ka töötada hooajaliselt või osalise tööajaga.

Kontakt:
Vitali Oratš
maret.lobu@3tbaltic.eu
55628847