Koristaja

SIHTASUTUS TAMPERE MAJA
Tartu maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
29.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Külalistemaja numbritubade koristamine ning külastajatele valmis seadmine. Üldruumide koristamine ja korrashoid.

Tampere Maja on sõpruslinnade Tartu ja Tampere kultuuri- ja koostöökeskus. Majas on kunstigalerii, mis pakub vaatamiseks nii eesti kui ka soome kunstnike näituseid. Oma keldriklubis korraldame raamatuesitlusi, kirjandusõhtuid, kontserte ja muid toredaid üritusi. Tampere Maja pakub igasugust abi sõpruslinnadevahelise koostöö arendamisel.Sõbraliku õhkkonnaga külalistemaja pakub ööbimisvõimalust seitsmes numbritoas. 1737. aastal ehitatud hoone on Tartu üks vanimaid säilinud puitmaju, kus ajalooline miljöö ja kaasaegsed mugavused pakuvad meeldiva võimaluse majutuda otse linna südames. Tampere Maja üürib koosviibimisteks välja ka sauna ning keldriklubi.

- Külalistemaja numbritubade koristamine ning külastajatele valmis seadmine
- Üldruumide koristamine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Ootame töötajalt oma töös kohusetundlikkust ning täpsust. Vajadusel peab ta suutma tegutseda kiirelt
- kuid seejuures hoolsalt. Eelnev kogemus pole vajalik. Ootame puhkuseasendajat juuni kuus õppimispäevadele
- mis tasustame sama tunnitasuga

Omalt poolt pakume

- Paindliku tööajaga lisaraha teenimise võimalust toredas asutuses, toreda kollektiiviga.
- Tasustatud väljaõpe juuni kuus.

Kontakt:
Auvo Sakari Neuvonen
sakari@tamperemaja.ee