Klienditeenindaja

osaühing Igamehe Pubi
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide teenindamine pubis. Toidu ettekandmine; koristus; arveldamine ja klientidega suhtlemine.

Meie külalistemaja asub väikelinna Põltsamaa südames. Meie juurde jõudmiseks tuleb Eesti põhimaanteelt Tallinna-Tartu-Jõgeva ristist Põltsamaa poole pöörata ja 0,9 km Selverini sõita, sealt paremale pöörates kolmas maja vasakul asubki Carl Schmidti maja! Meie kompleksi kuulub külalistemaja Carl Schmidti maja ja vana maakivist hoone, kus asub Hullava Naise pubi. Maja I korrusel kohvik-restoran, kus pakume kokkade maitsvaid roogasid kuni 100 inimesele, teenindame seminare, pakume päevamenüüd ja katame peo- ning peielauad. Maja II korrusel on majutusruumid. Peaaegu igas toas on näha ainulaadne palksein aastast 1860. Kokku on tube 19, millesse mahutame max 68 inimest. Hullava Naise pubi asub külalistemajast 3 m kaugusel. Siin on oma menüü, sh päevapraed- ja supid.

Kohustused

- Klientide teenindamine pubis
- Toidu ettekandmine
- koristus
- arveldamine ja klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame ka klienditeenindajalt: korrektsust
- kohusetundlikkust
- ausust
- head suhtlemisoskust

Omalt poolt pakume

- korralikku tasu
- paindlikku tööaega
- head seltskonda.

Kontakt:
Viljar Päivil
viljar@csmaja.eu
53468303