Lasteaiaõpetaja

Sindi Lasteaed
Pärnu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
31.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Koolieast nooremate laste õpetamine ja juhendamine igapäevastes tegevustes tulenevalt lasteaia arengu- ja õppekavast; koostöö lapsevanematega.
Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata 31. maiks 2019 e-postile direktor@sindilasteaed.ee või Kooli 2a, Sindi, Tori vald, 86705, Pärnumaa, märgusõna „Konkurss”.
Koolieelne lasteasutus. Alusharidust ja lastehoidu pakkuv haridusasutus.

- Koolieast nooremate laste õpetamine ja juhendamine igapäevastes tegevustes tulenevalt lasteaia arengu- ja õppekavast
- koostöö lapsevanematega

Nõudmised kandidaadile

- Nõutav vastavus kvalifikatsiooninõuetele

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, meeldivat kollektiivi ja kvalifikatsioonile vastavat töötasu.

Kontakt:
Kairi Rinaldo
direktor@sindilasteaed.ee
56487561