Uurija

Politsei- ja Piirivalveamet
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
17.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

kriminaalmenetluses tõendite kogumine, analüüsimine, hindamine, menetlusdokumentide vormistamine ja asitõendite käitlemine; jälitusmenetluse abil teabe ja tõendite kogumine; menetlusandmete ja jälitusteabe sisestamine andmebaasidesse; isikute kinnipidamine; menetlusotsuste vastuvõtmine; kohtus esindamine väärteoasjades; kriminaaltulu väljaselgitamine; sundtoomise täitmine ja konvoiteenuse osutamine kinnipeetutele ja tagaotsitavatele; abistamistaotluse täitmine; isikute otsimine; tundmatute isikute ja laipade tuvastamine
Kandideerimist puudutavad küsimused: Ria Raudva, tel 730 8729, ria.raudva@politsei.ee.Ametikohta puudutavad küsimused: Veiko Kõre, tel 503 2272, veiko.kore@politsei.ee.
Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

- kriminaalmenetluses tõendite kogumine, analüüsimine, hindamine, menetlusdokumentide vormistamine ja asitõendite käitlemine
- jälitusmenetluse abil teabe ja tõendite kogumine
- menetlusandmete ja jälitusteabe sisestamine andmebaasidesse
- isikute kinnipidamine
- menetlusotsuste vastuvõtmine
- kohtus esindamine väärteoasjades
- kriminaaltulu väljaselgitamine
- sundtoomise täitmine ja konvoiteenuse osutamine kinnipeetutele ja tagaotsitavatele
- abistamistaotluse täitmine
- isikute otsimine
- tundmatute isikute ja laipade tuvastamine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima kui Sul on soov tegeleda erinevate kuritegude menetlemisega ja Sul on väga hea analüüsi- ja koostöövõime ning meeskonnatöö oskus
- oled avatud suhtleja
- suudad hakkama saada pingelistes ja keerulistes olukordades.Sul peab olema politseiline kõrgharidus või muu kõrgharidus ja läbitud politseiline täiendõpe
- kaks aastat valdkonna kogemust
- B-kategooria juhiloa olemasolu ja sõiduki juhtimiskogemust vähemalt kaks aastat

Omalt poolt pakume

- Tööle asumise aeg kokkuleppel (ligikaudne algus juunis).

Kontakt:
Ria Raudva
ria.raudva@politsei.ee
730 8729