Elektrikäidu korraldaja

SOL Baltics OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• elektripaigaldise hooldus ja remonttööde organiseerimine ja teostamine• elektririkete tuvastamine ja kõrvaldamine objektidel• erinevate väiksemamahuliste remonttööde planeerimine ja teostamine • operatiivne väljakutsetele reageerimine

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

- • elektripaigaldise hooldus ja remonttööde organiseerimine ja teostamine• elektririkete tuvastamine ja kõrvaldamine objektidel• erinevate väiksemamahuliste remonttööde planeerimine ja teostamine • operatiivne väljakutsetele reageerimine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonda
- kui omad kogemust elektrikäidu alal ning sul on vähemalt elektriku B –pädevus. Oled initsiatiivikas ja iseseisev
- oskad planeerida tööd ja oma aega. Sul on eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- tehniline taip ja jooniste lugemise oskus. Vajalik on autojuhilubade olemasolu.

Omalt poolt pakume

- • rutiinivaba ja paindliku tööajaga tööd rahvusvahelises ettevõttes
- • konkurentsivõimelist töötasu
- • põhjalikku väljaõpet ja karjäärivõimalusi
- • kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid
- • ametiauto
- • toetavat meeskonda

Kontakt:
Katre Schmidt
katre@sol.ee
6747399