Tootmistöötaja

Rent My Skills Group OÜ
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
17.05.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Erinevad abitööd puidutööstuses• Pakkimised • Masinate juhtimine • Koristustööd
OTSIME OMA MEESKONDA TÖÖTAJAID, KES EI PELGA FÜÜSILIST TÖÖD!HUVI KORRAL VÕTA JULGELT ÜHENDUST JA RÄÄGIME DETAILIDEST 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu
Renditööjõu vahendamine.

- • Erinevad abitööd puidutööstuses• Pakkimised • Masinate juhtimine • Koristustööd

Nõudmised kandidaadile

- •Töökas• Kohusetundlik ja aus• Hea rutiinitaluvusega

Omalt poolt pakume

- • Tööks vajalikku väljaõpet kohapeal
- • Võimalust ettevõttesiseselt edasi liikuda
- • Soodsalt sooja toitu lõunapausidel
- • Majutust ettevõtte poolt (kui oled kaugemalt tulija)
- • Transporti tööle ja tagasi
- • Tähtajalist tööd ca 4-ks kuuks
- • Sobivusel tööd pikemaks ajaks

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
56979887